
Модель Z15 Від Bitmain видобуток корисних копалин equihash Алгоритм з максимальним хешрейтом 840 kH/s для енергоспоживання 2780W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 49.71 | $ 1 513.11 | $ 18 157.32 |
| Електрика | $ 2.67 | $ 81.23 | $ 974.78 |
| Прибуток | $ 47.04 | $ 1 431.88 | $ 17 182.54 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| Equihash | 840 kH/s±10% | 2780w±10% | 3.31j/kH | $ 47.04 |
| Виробник | Bitmain |
| Модель | Z15 |
| Також відомий як | Zcash Miner Z15 Pro 840KSol |
| Реліз | Jun 2023 |
| Розмір | 245 x 132 x 290mm |
| Вага | 5900g |
| Рівень шуму | 75db |
| Вентилятор(и) | 2 |
| потужність | 2780w |
| Інтерфейс | RJ45 Ethernet 10/100M |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Вологість | 10 - 90 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Європа | В наявності | Ніколи | |||
Сполучене Королівство | В наявності | 173 Дні | |||
Іспанія | В наявності | 168 Дні | |||
Китай | В наявності | 161 Дні | |||
Сполучені Штати | В наявності | 157 Дні | |||
Китай | Немає в наявності | 91 Дні |