
Модель M76 Від MicroBT видобуток корисних копалин sha-256 Алгоритм з максимальним хешрейтом 336 TH/s для енергоспоживання 5200W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 12.01 | $ 365.64 | $ 4 387.68 |
| Електрика | $ 4.99 | $ 151.94 | $ 1 823.33 |
| Прибуток | $ 7.02 | $ 213.70 | $ 2 564.35 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 336 TH/s±10% | 5200w±10% | 15.48j/TH | $ 7.02 |
| Виробник | MicroBT |
| Модель | M76 |
| Реліз | Dec 2025 |
| Розмір | 267 x 147 x 401mm |
| Вага | 18000g |
| Рівень шуму | 75db |
| потужність | 5200w |
| напруга | AC 380 V – 480 V |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Вологість | 5 - 95 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Сполучене Королівство | В наявності | 315 Дні | |||
Сполучені Штати | В наявності | 286 Дні |