
Модел S19 От Bitmain минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 198 TH/s за консумация на енергия от 5445W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 7.71 | $ 234.75 | $ 2 816.94 |
| Електричество | $ 5.23 | $ 159.10 | $ 1 909.23 |
| печалба | $ 2.49 | $ 75.64 | $ 907.71 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 198 TH/s±10% | 5445W±10% | 27.50j/TH | $ 2.49 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | S19 |
| Също така известен като | j0-10 |
| Освобождаване | May 2022 |
| Размер | 410 x 196 x 209mm |
| Тегло | 17500g |
| Ниво на шума | 50db |
| Охлаждане | Watercooling |
| Захранване | 5445W |
| Напрежение | 12V |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |