
Модел S19 XP От Bitmain минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 257 TH/s за консумация на енергия от 5345W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 10.01 | $ 304.69 | $ 3 656.34 |
| Електричество | $ 5.13 | $ 156.18 | $ 1 874.17 |
| печалба | $ 4.88 | $ 148.51 | $ 1 782.17 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 257 TH/s±10% | 5345W±10% | 20.80j/TH | $ 4.88 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | S19 XP |
| Също така известен като | Antminer S19 XP Hydro (255Th) |
| Освобождаване | Oct 2022 |
| Размер | 410 x 170 x 209mm |
| Тегло | 13100g |
| Ниво на шума | 50db |
| Охлаждане | Water cooling |
| Захранване | 5345W |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Влажност | 10 - 90 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Обединеното кралство | В наличност | 325 Дни | |||
Съединени щати | В наличност | 296 Дни | |||
Китай | В наличност | 296 Дни | |||
Китай | В наличност | 234 Дни | |||
Испания | 158 Дни |