
Model S21 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 335 TH/s pro spotřebu energie 5360W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 11.95 | $ 363.82 | $ 4 365.79 |
| Elektřina | $ 5.15 | $ 156.62 | $ 1 879.43 |
| Zisk | $ 6.81 | $ 207.20 | $ 2 486.36 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 335 TH/s±10% | 5360W±10% | 16.00j/TH | $ 6.81 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S21 |
| Známý také jako | Antminer S21 Hydro 335T |
| Vydání | Feb 2024 |
| Velikost | 410 x 170 x 209mm |
| Hladina hluku | 50dB |
| Chlazení | Hydrocooling |
| Power | 5360W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | Skladem | nikdy | |||
Čína | Skladem | 492 dny | |||
Čína | Skladem | 480 dny | |||
Španělsko | Skladem | 259 dny | |||
Spojené království | Skladem | 239 dny | |||
Čína | Skladem | 218 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 217 dny | |||
Čína | Skladem | 158 dny |