
Model S21 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 200 TH/s pro spotřebu energie 3500W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 7.53 | $ 229.28 | $ 2 751.39 |
| Elektřina | $ 3.36 | $ 102.27 | $ 1 227.24 |
| Zisk | $ 4.17 | $ 127.01 | $ 1 524.15 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 200 TH/s±10% | 3500W±10% | 17.50j/TH | $ 4.17 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S21 |
| Známý také jako | Antminer S21 200T |
| Vydání | Feb 2024 |
| Velikost | 400 x 195 x 290mm |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3500W |
| napětí | 12 |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 40 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Nigérie | Skladem | 597 dny | |||
Čína | Není skladem | 192 dny | |||
Spojené království | Skladem | 163 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 149 dny | |||
Čína | Skladem | 110 dny |