
Model S21 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 300 TH/s pro spotřebu energie 4050W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 11.69 | $ 355.67 | $ 4 268.09 |
| Elektřina | $ 3.89 | $ 118.34 | $ 1 420.09 |
| Zisk | $ 7.80 | $ 237.33 | $ 2 848.00 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 300 TH/s±10% | 4050W±10% | 13.50j/TH | $ 7.80 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S21 |
| Vydání | Sep 2024 |
| Velikost | 400 x 195 x 290mm |
| Hmotnost | 14400g |
| Hladina hluku | 50dB |
| Chlazení | Oil cooling |
| Power | 4050W |
| Rozhraní | Ethernet 10/100M |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Španělsko | In stock | 548 dny | |||
Spojené království | Skladem | 508 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 462 dny | |||
Čína | Skladem | 325 dny | |||
Čína | Skladem | 316 dny |