
Model A10 Z Canaan Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 37 TH/s pro spotřebu energie 2380W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 1.34 | $ 40.67 | $ 488.00 |
| Elektřina | $ 2.28 | $ 69.54 | $ 834.52 |
| Zisk | -$ 0.95 | -$ 28.88 | -$ 346.52 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 37 TH/s±10% | 2380W±10% | 64.32j/TH | -$ 0.95 |
| Výrobce | Canaan |
| Model | A10 |
| Známý také jako | A1047 |
| Vydání | Sep 2019 |
| Velikost | 190 x 190 x 292mm |
| Hmotnost | 7600g |
| Hladina hluku | 70dB |
| Chlazení | 12038 Fan |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 2380W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | -5 - 35 °C |
| Vlhkost | 5 - 90 % |