
Model M31 Z MicroBT Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 76 TH/s pro spotřebu energie 3344W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 2.96 | $ 90.10 | $ 1 081.25 |
| Elektřina | $ 3.21 | $ 97.71 | $ 1 172.54 |
| Zisk | -$ 0.25 | -$ 7.61 | -$ 91.29 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 76 TH/s±10% | 3344W±10% | 44.00j/TH | -$ 0.25 |
| Výrobce | MicroBT |
| Model | M31 |
| Vydání | Apr 2020 |
| Velikost | 130 x 220 x 390mm |
| Hmotnost | 12500g |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3344W |
| napětí | 12V |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | -5 - 40 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |