DragonBall A11
−$0.65
Daglig fortjeneste
$2.50
Indtægt / dagved dagens RXD-pris og sværhedsgrad
−$3.15
Strøm / dag55.2 kWh om dagen · $0.057/kWh
—
Bedste pris
Indtægt vs. strøm · Miner RXD · 3,200 GH/s · 2,300 W · SHA512256d
| Indtægt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $2.50 | −$3.15 | −$0.65 |
| Uge | $17.49 | −$22.02 | −$4.53 |
| Måned | $74.96 | −$94.39 | −$19.43 |
| År | $912.00 | −$1,148 | −$236.43 |
Hvor kan den købes
Ingen forhandler sælger denne miner endnu.
Sælger du denne miner?
Opret dit tilbudOpret dit tilbud gratis på asicprofit, og nå købere, der sammenligner præcis denne model.
Specifikationer
ProducentDragonBall
ModelDragonBall A11
AlgoritmeSHA512256d
Hashrate3,200 GH/s
Effekt2,300 W
Effektivitet0.7 J/GH
Algoritmer
| Algoritme | Hashrate | Effekt | Effektivitet |
|---|---|---|---|
| SHA512256d | 3,200 GH/s | 2,300 W | 0.7 J/GH |
| Blake3 | 1.10 TH/s | 2,300 W | 2,090.9 J/TH |
Om denne miner
DragonBall A11 er en ASIC-miner fra DragonBall til SHA512256d-algoritmen med 3,200 GH/s ved 2,300 W. Ved $0.057/kWh koster strømmen mere, end den tjener på RXD (−$0.65 om dagen), så den kun kan betale sig med billigere strøm. Ingen butik har den på AsicProfit lige nu.
Lignende minere
| IceRiver RX0 | 260 GH/s | 100 W | $0.07 |