
Μοντέλο S21 Από το Bitmain εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 301 TH/s για κατανάλωση ισχύος 5569W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 10.74 | $ 326.86 | $ 3 922.35 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 5.35 | $ 162.73 | $ 1 952.71 |
| Κέρδη | $ 5.39 | $ 164.14 | $ 1 969.63 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 301 TH/s±10% | 5569W±10% | 18.50j/TH | $ 5.39 |
| SHA-256 | 301 TH/s±10% | 5569W±10% | 18.50j/TH | $ 5.39 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | S21 |
| Επίσης γνωστό ως | Bitcoin Miner S21 lmmersion |
| Απελευθέρωση | Dec 2024 |
| Μέγεθος | 293 x 236 x 364mm |
| Βάρος | 17150G |
| Επίπεδο θορύβου | 50dB |
| Ψύξη | Oil immersion |
| Ισχύς | 5569W |
| Τάση | 380-415V |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 30 - 55 °C |
| Υγρασία | 10 - 90 % |