
Μοντέλο Z15 Από το Bitmain εξόρυξη equihash Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 840 kH/s για κατανάλωση ισχύος 2780W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 49.77 | $ 1 514.72 | $ 18 176.69 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 2.67 | $ 81.23 | $ 974.78 |
| Κέρδη | $ 47.10 | $ 1 433.49 | $ 17 201.91 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| Equihash | 840 kH/s±10% | 2780W±10% | 3.31j/kH | $ 47.10 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | Z15 |
| Επίσης γνωστό ως | Zcash Miner Z15 Pro 840KSol |
| Απελευθέρωση | Jun 2023 |
| Μέγεθος | 245 x 132 x 290mm |
| Βάρος | 5900G |
| Επίπεδο θορύβου | 75dB |
| Ανεμιστήρας(ες) | 2 |
| Ισχύς | 2780W |
| Διεπαφή | RJ45 Ethernet 10/100M |
| Θερμοκρασία | 5 - 40 °C |
| Υγρασία | 10 - 90 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Ευρώπη | Σε απόθεμα | Ποτέ | |||
Ηνωμένο Βασίλειο | Σε απόθεμα | 172 ημέρες | |||
Ισπανία | Σε απόθεμα | 168 ημέρες | |||
Κίνα | Σε απόθεμα | 161 ημέρες | |||
Ηνωμένες Πολιτείες | Σε απόθεμα | 157 ημέρες | |||
Κίνα | Εκτός αποθέματος | 91 ημέρες |