
Malli M7D Osoitteesta MicroBT kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 680 TH/s virrankulutuksen ollessa 9200W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 24.30 | $ 739.74 | $ 8 876.87 |
| Sähkö | $ 8.83 | $ 268.82 | $ 3 225.89 |
| Voitto | $ 15.47 | $ 470.91 | $ 5 650.98 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 680 TH/s±10% | 9200W±10% | 13.53j/TH | $ 15.47 |
| Valmistaja | MicroBT |
| Malli | M7D |
| Tunnetaan myös nimellä | MICROBT WhatsMiner M7DS |
| Julkaisu | Mar 2026 |
| Koko | 86 x 483 x 663mm |
| Paino | 29500G |
| Melutaso | 75dB |
| Jäähdytys | Hydro cooling (1L) |
| Teho | 9200W |
| jännite | AC 380V - 480V |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |