
Malli Rig Osoitteesta Proto kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 819 TH/s virrankulutuksen ollessa 12000W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 28.98 | $ 882.19 | $ 10 586.28 |
| Sähkö | $ 11.52 | $ 350.64 | $ 4 207.68 |
| Voitto | $ 17.46 | $ 531.55 | $ 6 378.60 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 819 TH/s±10% | 12000W±10% | 14.65j/TH | $ 17.46 |
| Valmistaja | Proto |
| Malli | Rig |
| Julkaisu | Sep 2025 |
| Koko | 390 x 290 x 500mm |
| Paino | 50000G |
| Melutaso | 80dB |
| Tuuletin(t) | 6 |
| Teho | 12000W |
| jännite | 208-240V |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 10 - 90 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 295 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 268 Päivät |