
Model L9 Iz Bitmain rudarstvo scrypt algoritam s maksimalnim hashrateom od 16 GH/s za potrošnju energije od 3360W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 6.99 | $ 212.89 | $ 2 554.67 |
| Struja | $ 3.23 | $ 98.18 | $ 1 178.15 |
| Dobit | $ 3.77 | $ 114.71 | $ 1 376.52 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 16 GH/s±10% | 3360U±10% | 210.00j/GH | $ 3.77 |
| Proizvođač | Bitmain |
| Model | L9 |
| Otpuštanje | May 2024 |
| veličina | 195 x 290 x 379mm |
| težina | 13500g |
| Razina buke | 75DB |
| obožavatelj(i) | 2 |
| vlast | 3360U |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Vlažnost | 5 - 95 % |
Dobavljač | Zemlja | Dostava | ROI | Opt. | Cijena |
|---|---|---|---|---|---|
Kina | Na lageru | Nikada | |||
Kina | Na lageru | 901 dana | |||
Kina | Na lageru | 472 dana | |||
Španjolska | Na lageru | 470 dana | |||
Ujedinjeno Kraljevstvo | Na lageru | 448 dana | |||
Ujedinjene države | Na lageru | 407 dana | |||
Kina | Na lageru | 400 dana |