
Model S21 Iz Bitmain rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 300 TH/s za potrošnju energije od 4050W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 10.70 | $ 325.78 | $ 3 909.32 |
| Struja | $ 3.89 | $ 118.34 | $ 1 420.09 |
| Dobit | $ 6.82 | $ 207.44 | $ 2 489.23 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 300 TH/s±10% | 4050U±10% | 13.50j/TH | $ 6.82 |
| Proizvođač | Bitmain |
| Model | S21 |
| Otpuštanje | Sep 2024 |
| veličina | 400 x 195 x 290mm |
| težina | 14400g |
| Razina buke | 50DB |
| Hlađenje | Oil cooling |
| vlast | 4050U |
| sučelje | Ethernet 10/100M |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Vlažnost | 5 - 95 % |
Dobavljač | Zemlja | Dostava | ROI | Opt. | Cijena |
|---|---|---|---|---|---|
Španjolska | Na lageru | 598 dana | |||
Ujedinjeno Kraljevstvo | Na lageru | 555 dana | |||
Ujedinjene države | Na lageru | 505 dana | |||
Kina | Na lageru | 369 dana | |||
Kina | Na lageru | 362 dana |