
Modell AL1 A címről Bitmain Bányászat blake3 Algoritmus a maximális hashrate 15.6 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3510W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 2.21 | $ 67.18 | $ 806.18 |
| Villamosenergia | $ 3.37 | $ 102.56 | $ 1 230.75 |
| profit | -$ 1.16 | -$ 35.38 | -$ 424.56 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 15.6 TH/s±10% | 3510W±10% | 225.00j/TH | -$ 1.16 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | AL1 |
| Más néven is ismert | Antminer AL1 ALPH Miner |
| Feloldás | Jul 2024 |
| Méret | 195 x 290 x 370mm |
| súly | 13200g |
| Zajszint | 75db |
| Hűtés | Air |
| Rajongó(k) | 4 |
| hatalom | 3510W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |