
Modell X9 A címről Bitmain Bányászat randomx Algoritmus a maximális hashrate 1 MH/s a következő energiafogyasztás esetén 2472W.
A becslések a mai értékeken alapulnak, hogy csak jelzésértékűek legyenek, a nyereségesség addigra sokat változhat.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 24.63 | $ 749.79 | $ 8 997.51 |
| Villamosenergia | $ 2.37 | $ 72.23 | $ 866.78 |
| profit | $ 22.26 | $ 677.56 | $ 8 130.73 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| RandomX | 1 MH/s±10% | 2472W±10% | 2.47j/kH | $ 22.26 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | X9 |
| Más néven is ismert | XMR Miner X9 |
| Feloldás | Jul 2026 |
| Méret | 361 x 219 x 293mm |
| súly | 17500g |
| Zajszint | 76db |
| hatalom | 2472W |
| Feszültség | 220~277V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | -20 - 45 °C |
| Páratartalom | 10 - 90 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Készleten | Soha | |||
Egyesült Királyság | Készleten | 243 napok | |||
Spanyolország | Készleten | 235 napok | |||
Egyesült Államok | 2026. július | 221 napok |