
Modell Antminer A címről Bitmain Bányászat randomx Algoritmus a maximális hashrate 212 kH/s a következő energiafogyasztás esetén 1350W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 5.40 | $ 164.25 | $ 1 970.98 |
| Villamosenergia | $ 1.30 | $ 39.45 | $ 473.36 |
| profit | $ 4.10 | $ 124.80 | $ 1 497.62 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| RandomX | 212 kH/s±10% | 1350W±10% | 6.37j/kH | $ 4.10 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | Antminer |
| Feloldás | Sep 2023 |
| Méret | 400 x 195 x 290mm |
| súly | 14500g |
| Zajszint | 75db |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 1350W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Egyesült Királyság | Készleten | 813 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 739 napok | |||
Spanyolország | Készleten | 246 napok | |||
Kína | Nincs készleten | 46 napok |