
Modell S21 A címről Bitmain Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 495 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 5940W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 17.66 | $ 537.53 | $ 6 450.38 |
| Villamosenergia | $ 5.70 | $ 173.57 | $ 2 082.80 |
| profit | $ 11.96 | $ 363.96 | $ 4 367.58 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 495 TH/s±10% | 5940W±10% | 12.00j/TH | $ 11.96 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | S21 |
| Más néven is ismert | Antminer S21e XP Hyd (495Th) |
| Feloldás | Mar 2026 |
| Méret | 410 x 170 x 209mm |
| Zajszint | 50db |
| Hűtés | Hydro-cooling |
| hatalom | 5940W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Egyesült Királyság | Készleten | 404 napok | |||
Spanyolország | Készleten | 390 napok | |||
Kína | Készleten | 369 napok | |||
Kína | Készleten | 367 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 362 napok |