
Modell S23 A címről Bitmain Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 865 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 8650W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 30.86 | $ 939.32 | $ 11 271.87 |
| Villamosenergia | $ 8.30 | $ 252.75 | $ 3 033.04 |
| profit | $ 22.56 | $ 686.57 | $ 8 238.84 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 865 TH/s±10% | 8650W±10% | 10.00j/TH | $ 22.56 |
| Gyártó | Bitmain |
| Modell | S23 |
| Más néven is ismert | Antminer S23e U2H |
| Feloldás | Apr 2026 |
| Méret | 600 x 483 x 86mm |
| Zajszint | 50db |
| hatalom | 8650W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Egyesült Királyság | Készleten | 855 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 778 napok | |||
Kína | Nincs készleten | 629 napok |