
Modell M66 A címről MicroBT Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 298 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 5513W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 10.63 | $ 323.60 | $ 3 883.26 |
| Villamosenergia | $ 5.29 | $ 161.09 | $ 1 933.08 |
| profit | $ 5.34 | $ 162.52 | $ 1 950.18 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 298 TH/s±10% | 5513W±10% | 18.50j/TH | $ 5.34 |
| Gyártó | MicroBT |
| Modell | M66 |
| Feloldás | Nov 2023 |
| Méret | 267 x 147 x 401mm |
| súly | 18000g |
| Zajszint | 50db |
| Hűtés | Hydro |
| hatalom | 5513W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 40 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Egyesült Királyság | Készleten | 306 napok | |||
Egyesült Államok | Készleten | 278 napok | |||
Kína | Készleten | 260 napok | |||
Spanyolország | Készleten | 235 napok |