
Modelis KS7 Iš Bitmain kalnakasyba kheavyhash Algoritmas su didžiausiu hashrate 45 TH/s kai sunaudojama 3465W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 9.01 | $ 274.26 | $ 3 291.09 |
| Elektra | $ 3.33 | $ 101.25 | $ 1 214.97 |
| Pelnas | $ 5.68 | $ 173.01 | $ 2 076.12 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| KHeavyHash | 45 TH/s±10% | 3465W±10% | 77.00j/TH | $ 5.68 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | KS7 |
| Taip pat žinomas kaip | Bitmain Antminer KAS Miner KS7 |
| Išleisti | Jan 2026 |
| Dydis | 430 x 196 x 290mm |
| svoris | 16400g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Ventiliatorius (-ai) | 4 |
| Maitinimas | 3465W |
| įtampa | 220-277V |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 10 - 90 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 234 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 213 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 194 Dienos |