
Modelis AL Iš Goldshell kalnakasyba blake3 Algoritmas su didžiausiu hashrate 8.3 TH/s kai sunaudojama 3350W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 1.18 | $ 36.02 | $ 432.25 |
| Elektra | $ 3.22 | $ 97.89 | $ 1 174.64 |
| Pelnas | -$ 2.03 | -$ 61.87 | -$ 742.40 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 8.3 TH/s±10% | 3350W±10% | 403.61j/TH | -$ 2.03 |
| Gamintojas | Goldshell |
| Modelis | AL |
| Išleisti | Nov 2024 |
| Dydis | 264 x 200 x 290mm |
| svoris | 13500g |
| Triukšmo lygis | 55db |
| Maitinimas | 3350W |
| įtampa | 180 - 280V |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 35 °C |
| Drėgmė | 10 - 65 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Kinija | Yra sandėlyje | Niekada |