
Modelis X16 Iš Jasminer kalnakasyba ethash Algoritmas su didžiausiu hashrate 2.05 GH/s kai sunaudojama 520W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 1.20 | $ 36.42 | $ 437.02 |
| Elektra | $ 0.50 | $ 15.19 | $ 182.33 |
| Pelnas | $ 0.70 | $ 21.22 | $ 254.69 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 2.05 GH/s±10% | 520W±10% | 253.66j/GH | $ 0.70 |
| Gamintojas | Jasminer |
| Modelis | X16 |
| Taip pat žinomas kaip | JASMINER X16 High Throughput Quiet Pro Server |
| Išleisti | Jun 2024 |
| Dydis | 445 x 132 x 443mm |
| svoris | 10000g |
| Triukšmo lygis | 40db |
| Ventiliatorius (-ai) | 3 |
| Maitinimas | 520W |
| įtampa | 110-240V |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 40 °C |
| Drėgmė | 10 - 90 % |