
Modelis M6D Iš MicroBT kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 592 TH/s kai sunaudojama 9200W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 21.10 | $ 642.26 | $ 7 707.17 |
| Elektra | $ 8.83 | $ 268.82 | $ 3 225.89 |
| Pelnas | $ 12.27 | $ 373.44 | $ 4 481.28 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 592 TH/s±10% | 9200W±10% | 15.54j/TH | $ 12.27 |
| Gamintojas | MicroBT |
| Modelis | M6D |
| Taip pat žinomas kaip | MICROBT WhatsMiner M6DS++ |
| Išleisti | Mar 2026 |
| Dydis | 86 x 483 x 663mm |
| svoris | 29500g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Aušinimas | Hydro cooling (1L) |
| Maitinimas | 9200W |
| įtampa | AC 380V - 480V |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 236 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 215 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 215 Dienos |