
Modelis DL1 No Bitdeer kalnrūpniecība scrypt Algoritms ar maksimālo hashrate 25 GH/s ja enerģijas patēriņš ir 3725W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 10.90 | $ 331.79 | $ 3 981.50 |
| Elektrība | $ 3.58 | $ 108.84 | $ 1 306.13 |
| Peļņa | $ 7.32 | $ 222.95 | $ 2 675.36 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 25 GH/s±10% | 3725W±10% | 149.00j/GH | $ 7.32 |
| Ražotājs | Bitdeer |
| Modelis | DL1 |
| Izdaliet | May 2026 |
| Izmērs | 197 x 365 x 292mm |
| Svars | 15500G |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Power | 3725W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |