
Modelis S23 No Bitmain kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 1.16 PH/s ja enerģijas patēriņš ir 11020W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 41.27 | $ 1 256.04 | $ 15 072.53 |
| Elektrība | $ 10.58 | $ 322.00 | $ 3 864.05 |
| Peļņa | $ 30.69 | $ 934.04 | $ 11 208.47 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 1.16 PH/s±10% | 11020W±10% | 9.50j/TH | $ 30.69 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | S23 |
| Zināms arī kā | U3S23Hyd |
| Izdaliet | Jan 2026 |
| Izmērs | 900 x 486 x 132mm |
| Trokšņa līmenis | 50db |
| Power | 11020W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 757 dienas | |||
Spānija | Ir noliktavā | 727 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 706 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 688 dienas |