
Modelis Z15 No Bitmain kalnrūpniecība equihash Algoritms ar maksimālo hashrate 420 kH/s ja enerģijas patēriņš ir 1510W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 24.81 | $ 755.04 | $ 9 060.49 |
| Elektrība | $ 1.45 | $ 44.12 | $ 529.47 |
| Peļņa | $ 23.36 | $ 710.92 | $ 8 531.02 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| Equihash | 420 kH/s±10% | 1510W±10% | 3.60j/kH | $ 23.36 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | Z15 |
| Izdaliet | Jun 2020 |
| Izmērs | 133 x 245 x 290mm |
| Svars | 9000G |
| Trokšņa līmenis | 72db |
| Ventilators(-i) | 2 |
| Power | 1510W |
| Spriegums | 12V |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 160 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 145 dienas |