
Modelis X9 No Bitmain kalnrūpniecība randomx Algoritms ar maksimālo hashrate 1 MH/s ja enerģijas patēriņš ir 2472W.
Aplēses ir balstītas uz šodienas vērtībām, lai sniegtu tikai aptuvenu priekšstatu, jo līdz tam laikam rentabilitāte var ievērojami mainīties.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 24.89 | $ 757.54 | $ 9 090.53 |
| Elektrība | $ 2.37 | $ 72.23 | $ 866.78 |
| Peļņa | $ 22.52 | $ 685.31 | $ 8 223.75 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| RandomX | 1 MH/s±10% | 2472W±10% | 2.47j/kH | $ 22.52 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | X9 |
| Zināms arī kā | XMR Miner X9 |
| Izdaliet | Jul 2026 |
| Izmērs | 361 x 219 x 293mm |
| Svars | 17500G |
| Trokšņa līmenis | 76db |
| Power | 2472W |
| Spriegums | 220~277V |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | -20 - 45 °C |
| Mitrums | 10 - 90 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Eiropa | Ir noliktavā | Nekad | |||
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 241 dienas | |||
Spānija | Ir noliktavā | 233 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | 2026. g. jūlijs | 219 dienas |