
Modelis E9 No Bitmain kalnrūpniecība ethash Algoritms ar maksimālo hashrate 3.68 GH/s ja enerģijas patēriņš ir 2200W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 2.23 | $ 67.74 | $ 812.90 |
| Elektrība | $ 2.11 | $ 64.28 | $ 771.41 |
| Peļņa | $ 0.11 | $ 3.46 | $ 41.49 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 3.68 GH/s±10% | 2200W±10% | 597.83j/GH | $ 0.11 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | E9 |
| Izdaliet | Feb 2023 |
| Izmērs | 195 x 310 x 550mm |
| Svars | 20200G |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Ventilators(-i) | 4 |
| Power | 2200W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 40 °C |
| Mitrums | 10 - 90 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Spānija | Ir noliktavā | 844 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 773 dienas | |||
Ķīna | Nav noliktavā | 412 dienas |