
Modelis S21 No Bitmain kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 495 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 5940W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 17.66 | $ 537.40 | $ 6 448.83 |
| Elektrība | $ 5.70 | $ 173.57 | $ 2 082.80 |
| Peļņa | $ 11.95 | $ 363.84 | $ 4 366.02 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 495 TH/s±10% | 5940W±10% | 12.00j/TH | $ 11.95 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | S21 |
| Zināms arī kā | Antminer S21e XP Hyd (495Th) |
| Izdaliet | Mar 2026 |
| Izmērs | 410 x 170 x 209mm |
| Trokšņa līmenis | 50db |
| Dzesēšana | Hydro-cooling |
| Power | 5940W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 404 dienas | |||
Spānija | Ir noliktavā | 390 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 369 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 368 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 367 dienas |