
Modelis KAS KS7 No IceRiver kalnrūpniecība kheavyhash Algoritms ar maksimālo hashrate 30 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 3500W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 5.96 | $ 181.42 | $ 2 177.03 |
| Elektrība | $ 3.36 | $ 102.27 | $ 1 227.24 |
| Peļņa | $ 2.60 | $ 79.15 | $ 949.79 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| KHeavyHash | 30 TH/s±10% | 3500W±10% | 116.67j/TH | $ 2.60 |
| Ražotājs | IceRiver |
| Modelis | KAS KS7 |
| Zināms arī kā | ICERIVER KAS KS7 |
| Izdaliet | Apr 2025 |
| Izmērs | 430 x 195 x 290mm |
| Svars | 17500G |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Ventilators(-i) | 4 |
| Power | 3500W |
| Spriegums | 200-250V |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 40 °C |
| Mitrums | 10 - 90 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Eiropa | Ir noliktavā | Nekad | |||
Spānija | Ir noliktavā | 382 dienas |