
Modell Z15 Fra Bitmain gruvedrift equihash Algoritme med en maksimal hashrate på 840 kH/s for et strømforbruk på 2780W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 49.93 | $ 1 519.76 | $ 18 237.07 |
| Elektrisitet | $ 2.67 | $ 81.23 | $ 974.78 |
| Overskudd | $ 47.26 | $ 1 438.52 | $ 17 262.29 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| Equihash | 840 kH/s±10% | 2780w±10% | 3.31j/kH | $ 47.26 |
| Produsent | Bitmain |
| Modell | Z15 |
| Også kjent som | Zcash Miner Z15 Pro 840KSol |
| Utgivelse | Jun 2023 |
| Størrelse | 245 x 132 x 290mm |
| Vekt | 5900g |
| Støynivå | 75db |
| Vifte(r) | 2 |
| Kraft | 2780w |
| Grensesnitt | RJ45 Ethernet 10/100M |
| Temperatur | 5 - 40 °C |
| Luftfuktighet | 10 - 90 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | På lager | Aldri | |||
Storbritannia | På lager | 172 Dager | |||
Spania | På lager | 168 Dager | |||
Kina | På lager | 160 Dager | |||
USA | På lager | 156 Dager | |||
Kina | IKKE PÅ LAGER | 91 Dager |