
Modell M73 Fra MicroBT gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 470 TH/s for et strømforbruk på 7200W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 16.76 | $ 510.28 | $ 6 123.37 |
| Elektrisitet | $ 6.91 | $ 210.38 | $ 2 524.61 |
| Overskudd | $ 9.85 | $ 299.90 | $ 3 598.77 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 470 TH/s±10% | 7200w±10% | 15.32j/TH | $ 9.85 |
| Produsent | MicroBT |
| Modell | M73 |
| Utgivelse | Dec 2025 |
| Størrelse | 483 x 663 x 86mm |
| Vekt | 29500g |
| Støynivå | 75db |
| Kjøling | Hydro cooling (1L) |
| Kraft | 7200w |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Storbritannia | På lager | 317 Dager | |||
USA | På lager | 288 Dager | |||
Kina | På lager | 288 Dager |