
Model L9 Z adresy Bitmain baníctvo scrypt Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 27 GH/s pre spotrebu energie 5670W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 11.77 | $ 358.33 | $ 4 300.01 |
| Elektrina | $ 5.44 | $ 165.68 | $ 1 988.13 |
| Zisk | $ 6.33 | $ 192.66 | $ 2 311.88 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 27 GH/s±10% | 5670W±10% | 210.00j/GH | $ 6.33 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | L9 |
| Taktiež známy ako | Bitmain Antminer L9 Hydro 2U (U2L9H) |
| Uvoľnenie | Nov 2025 |
| Veľkosť | 445 x 88 x 670mm |
| Hladina hluku | 50db |
| Chladenie | Hydro cooling |
| Napájanie | 5670W |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |
Predajca | Krajina | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Spojené kráľovstvo | Na sklade | 552 dni | |||
Spojené štáty americké | Na sklade | 501 dni | |||
Čína | Na sklade | 490 dni | |||
Čína | Na sklade | 480 dni | |||
Španielsko | Na sklade | 313 dni |