
Модел S21 Од Bitmain рударство sha-256 алгоритам са максималним хешрејтом од 860 TH/s за потрошњу енергије од 11180W.
| Даили | Месечно | Годишње | |
|---|---|---|---|
| Приходи | $ 30.68 | $ 933.95 | $ 11 207.36 |
| Електрична енергија | $ 10.73 | $ 326.68 | $ 3 920.16 |
| Профит | $ 19.95 | $ 607.27 | $ 7 287.20 |
| алгоритам | Хасхрате | Потрошња | Ефикасност | Профитабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 860 TH/s±10% | 11180ИН±10% | 13.00j/TH | $ 19.95 |
| Произвођач | Bitmain |
| Модел | S21 |
| Такође познат као | 3US21EXPH - 3U S21EXP Hydro |
| Релеасе | Jan 2025 |
| Величина | 900 x 486 x 132mm |
| Ниво буке | 50ДБ |
| Хлађење | Hydro cooling |
| Снага | 11180ИН |
| Волтаге | 380-415V |
| Приступ | Ethernet 10/100M |
| Температура | 20 - 50 °C |
| Влажност | 10 - 90 % |
Вендор | Држава | Испорука | РОИ | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Европа | На лагеру | Никада | |||
Кина | На лагеру | 619 дана | |||
Велика Британија | На лагеру | 382 дана | |||
Спаин | На лагеру | 370 дана | |||
Кина | На лагеру | 357 дана | |||
Кина | На лагеру | 350 дана | |||
Америка | На лагеру | 347 дана |