
Модел G1 Од iPollo рударство cuckatoo32 алгоритам са максималним хешрејтом од 36 H/s за потрошњу енергије од 2800W.
| Даили | Месечно | Годишње | |
|---|---|---|---|
| Приходи | $ 9.97 | $ 303.52 | $ 3 642.25 |
| Електрична енергија | $ 2.69 | $ 81.82 | $ 981.79 |
| Профит | $ 7.28 | $ 221.70 | $ 2 660.46 |
| алгоритам | Хасхрате | Потрошња | Ефикасност | Профитабилност |
|---|---|---|---|---|
| Cuckatoo32 | 36 H/s±10% | 2800ИН±10% | 77.78j/H | $ 7.28 |
| Произвођач | iPollo |
| Модел | G1 |
| Такође познат као | Nano labs iPollo G1 Grin Miner |
| Релеасе | Dec 2020 |
| Величина | 158 x 350 x 355mm |
| Тежина | 19000Г |
| Ниво буке | 75ДБ |
| Хлађење | Fan |
| фан(и) | 4 |
| Снага | 2800ИН |
| Волтаге | 12V |
| Приступ | Ethernet |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Вендор | Држава | Испорука | РОИ | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Велика Британија | На лагеру | 661 дана | |||
Америка | На лагеру | 601 дана | |||
Европа | На лагеру | 2 дана | |||
Кина | Нема на залихи | 1 дана |