
Модел Z15 Од Bitmain рударство equihash алгоритам са максималним хешрејтом од 420 kH/s за потрошњу енергије од 1510W.
| Даили | Месечно | Годишње | |
|---|---|---|---|
| Приходи | $ 24.92 | $ 758.52 | $ 9 102.27 |
| Електрична енергија | $ 1.45 | $ 44.12 | $ 529.47 |
| Профит | $ 23.47 | $ 714.40 | $ 8 572.81 |
| алгоритам | Хасхрате | Потрошња | Ефикасност | Профитабилност |
|---|---|---|---|---|
| Equihash | 420 kH/s±10% | 1510ИН±10% | 3.60j/kH | $ 23.47 |
| Произвођач | Bitmain |
| Модел | Z15 |
| Релеасе | Jun 2020 |
| Величина | 133 x 245 x 290mm |
| Тежина | 9000Г |
| Ниво буке | 72ДБ |
| фан(и) | 2 |
| Снага | 1510ИН |
| Волтаге | 12V |
| Приступ | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Вендор | Држава | Испорука | РОИ | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Велика Британија | На лагеру | 159 дана | |||
Америка | На лагеру | 144 дана |