
Модел M6D Од MicroBT рударство sha-256 алгоритам са максималним хешрејтом од 592 TH/s за потрошњу енергије од 9200W.
| Даили | Месечно | Годишње | |
|---|---|---|---|
| Приходи | $ 21.13 | $ 643.06 | $ 7 716.77 |
| Електрична енергија | $ 8.83 | $ 268.82 | $ 3 225.89 |
| Профит | $ 12.30 | $ 374.24 | $ 4 490.88 |
| алгоритам | Хасхрате | Потрошња | Ефикасност | Профитабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 592 TH/s±10% | 9200ИН±10% | 15.54j/TH | $ 12.30 |
| Произвођач | MicroBT |
| Модел | M6D |
| Такође познат као | MICROBT WhatsMiner M6DS++ |
| Релеасе | Mar 2026 |
| Величина | 86 x 483 x 663mm |
| Тежина | 29500Г |
| Ниво буке | 75ДБ |
| Хлађење | Hydro cooling (1L) |
| Снага | 9200ИН |
| Волтаге | AC 380V - 480V |
| Приступ | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Вендор | Држава | Испорука | РОИ | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Велика Британија | На лагеру | 236 дана | |||
Америка | На лагеру | 215 дана | |||
Кина | На лагеру | 214 дана |