
Модел M76 Од MicroBT рударство sha-256 алгоритам са максималним хешрејтом од 390 TH/s за потрошњу енергије од 5200W.
| Даили | Месечно | Годишње | |
|---|---|---|---|
| Приходи | $ 13.92 | $ 423.64 | $ 5 083.68 |
| Електрична енергија | $ 4.99 | $ 151.94 | $ 1 823.33 |
| Профит | $ 8.93 | $ 271.70 | $ 3 260.36 |
| алгоритам | Хасхрате | Потрошња | Ефикасност | Профитабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 390 TH/s±10% | 5200ИН±10% | 13.33j/TH | $ 8.93 |
| Произвођач | MicroBT |
| Модел | M76 |
| Релеасе | Dec 2025 |
| Величина | 267 x 147 x 401mm |
| Тежина | 18000Г |
| Ниво буке | 75ДБ |
| Снага | 5200ИН |
| Волтаге | AC 380 V – 480 V |
| Приступ | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |