
Модель M73 Від MicroBT видобуток корисних копалин sha-256 Алгоритм з максимальним хешрейтом 470 TH/s для енергоспоживання 7200W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 16.80 | $ 511.46 | $ 6 137.53 |
| Електрика | $ 6.91 | $ 210.38 | $ 2 524.61 |
| Прибуток | $ 9.89 | $ 301.08 | $ 3 612.92 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 470 TH/s±10% | 7200w±10% | 15.32j/TH | $ 9.89 |
| Виробник | MicroBT |
| Модель | M73 |
| Реліз | Dec 2025 |
| Розмір | 483 x 663 x 86mm |
| Вага | 29500g |
| Рівень шуму | 75db |
| Охолодження | Hydro cooling (1L) |
| потужність | 7200w |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Вологість | 5 - 95 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Сполучене Королівство | В наявності | 317 Дні | |||
Сполучені Штати | В наявності | 288 Дні | |||
Китай | В наявності | 288 Дні |