
Model A2 Z Bitdeer Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 226 TH/s pro spotřebu energie 3730W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 8.51 | $ 259.02 | $ 3 108.25 |
| Elektřina | $ 3.58 | $ 108.99 | $ 1 307.89 |
| Zisk | $ 4.93 | $ 150.03 | $ 1 800.36 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 226 TH/s±10% | 3730W±10% | 16.50j/TH | $ 4.93 |
| Výrobce | Bitdeer |
| Model | A2 |
| Známý také jako | BitDeer SEALMINER A2 |
| Vydání | Feb 2025 |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 4 |
| Power | 3730W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 40 °C |
| Vlhkost | 10 - 90 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | Není skladem | nikdy |