
Model S21 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 216 TH/s pro spotřebu energie 3564W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 7.80 | $ 237.41 | $ 2 848.91 |
| Elektřina | $ 3.42 | $ 104.14 | $ 1 249.68 |
| Zisk | $ 4.38 | $ 133.27 | $ 1 599.23 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 216 TH/s±10% | 3564W±10% | 16.50j/TH | $ 4.38 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S21 |
| Vydání | Feb 2025 |
| Velikost | 400 x 195 x 290mm |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3564W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 10 - 40 °C |
| Vlhkost | 10 - 90 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Čína | Skladem | 388 dny | |||
Spojené království | Skladem | 265 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 241 dny | |||
Čína | Skladem | 226 dny |