
Model S21 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 288 TH/s pro spotřebu energie 4896W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 10.40 | $ 316.62 | $ 3 799.38 |
| Elektřina | $ 4.70 | $ 143.06 | $ 1 716.73 |
| Zisk | $ 5.70 | $ 173.55 | $ 2 082.65 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 288 TH/s±10% | 4896W±10% | 17.00j/TH | $ 5.70 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S21 |
| Známý také jako | Bitmain Antminer S21e Hyd |
| Vydání | Apr 2025 |
| Velikost | 410 x 170 x 209mm |
| Hladina hluku | 50dB |
| Power | 4896W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Spojené království | Skladem | 254 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 231 dny | |||
Španělsko | Skladem | 209 dny | |||
Čína | Skladem | 125 dny |