
Model S9 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 18 TH/s pro spotřebu energie 1728W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 0.68 | $ 20.69 | $ 248.27 |
| Elektřina | $ 1.66 | $ 50.49 | $ 605.91 |
| Zisk | -$ 0.98 | -$ 29.80 | -$ 357.64 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 18 TH/s±10% | 1728W±10% | 96.00j/TH | -$ 0.98 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S9 |
| Vydání | Aug 2018 |
| Velikost | 125 x 190 x 360mm |
| Hmotnost | 5150g |
| Hladina hluku | 45dB |
| Chlazení | Water cooling |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 1728W |
| napětí | 11.6 - 13V |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 40 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |