
Model Mini Z Canaan Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 37.5 TH/s pro spotřebu energie 800W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 1.34 | $ 40.77 | $ 489.21 |
| Elektřina | $ 0.77 | $ 23.38 | $ 280.51 |
| Zisk | $ 0.57 | $ 17.39 | $ 208.70 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 37.5 TH/s±10% | 800W±10% | 21.33j/TH | $ 0.57 |
| Výrobce | Canaan |
| Model | Mini |
| Známý také jako | Avalon Mini 3 Home BTC Miner |
| Vydání | Jan 2025 |
| Velikost | 760 x 104 x 214mm |
| Hmotnost | 8350g |
| Hladina hluku | 55dB |
| Chlazení | Heater for home |
| Power | 800W |
| napětí | 110-240V AC 50/60Hz |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | -5 - 40 °C |
| Vlhkost | 10 - 90 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | Skladem | nikdy | |||
Španělsko | Skladem | 821 dny | |||
Spojené království | Skladem | 674 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 613 dny | |||
Čína | Skladem | 611 dny | |||
Čína | Skladem | 544 dny | |||
Evropa | Skladem | 186 dny | |||
Čína | Není skladem | 60 dny |