
Model M60 Z MicroBT Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 172 TH/s pro spotřebu energie 3422W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 6.50 | $ 197.71 | $ 2 372.56 |
| Elektřina | $ 3.29 | $ 99.99 | $ 1 199.89 |
| Zisk | $ 3.21 | $ 97.72 | $ 1 172.67 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 172 TH/s±10% | 3422W±10% | 19.90j/TH | $ 3.21 |
| Výrobce | MicroBT |
| Model | M60 |
| Vydání | Feb 2024 |
| Velikost | 430 x 155 x 226mm |
| Hmotnost | 13500g |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3422W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | -5 - 35 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Spojené království | Skladem | 206 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 187 dny | |||
Čína | Skladem | 187 dny |