
Μοντέλο S21+ Από το Bitmain εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 319 TH/s για κατανάλωση ισχύος 4785W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 11.38 | $ 346.41 | $ 4 156.91 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 4.59 | $ 139.82 | $ 1 677.81 |
| Κέρδη | $ 6.79 | $ 206.59 | $ 2 479.10 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 319 TH/s±10% | 4785W±10% | 15.00j/TH | $ 6.79 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | S21+ |
| Επίσης γνωστό ως | Antminer S21+ Hydro 319T |
| Απελευθέρωση | Feb 2025 |
| Μέγεθος | 410 x 170 x 209mm |
| Επίπεδο θορύβου | 50dB |
| Ψύξη | Hydro-cooling |
| Ισχύς | 4785W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 40 °C |
| Υγρασία | 10 - 90 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Κίνα | Εκτός αποθέματος | 234 ημέρες |