
Μοντέλο S21+ Από το Bitmain εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 358 TH/s για κατανάλωση ισχύος 5370W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 12.77 | $ 388.76 | $ 4 665.12 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 5.16 | $ 156.91 | $ 1 882.94 |
| Κέρδη | $ 7.62 | $ 231.85 | $ 2 782.19 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 358 TH/s±10% | 5370W±10% | 15.00j/TH | $ 7.62 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | S21+ |
| Επίσης γνωστό ως | Antminer S21+ Hydro 358T |
| Απελευθέρωση | Aug 2025 |
| Μέγεθος | 410 x 170 x 209mm |
| Επίπεδο θορύβου | 50dB |
| Ισχύς | 5370W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Κίνα | Σε απόθεμα | 420 ημέρες | |||
Ισπανία | Σε απόθεμα | 219 ημέρες | |||
Ηνωμένο Βασίλειο | Σε απόθεμα | 213 ημέρες | |||
Ηνωμένες Πολιτείες | Σε απόθεμα | 193 ημέρες | |||
Κίνα | Σε απόθεμα | 182 ημέρες |